PŁYTA INDUKCYJNA KERNAU KIH 6414.1-4B

1 299,00 zł


karnau.png

 

Typ produktu: Płyta indukcyjna

Wymiary płyty: 59 x 52 cm

Rodzaj sterowania: Dotykowe

Ilość stref grzewczych: 4 strefy

Kolor: Czarny

More details

 • 59 cm

Ilość:

karnau.png

 

KERNAU KIH 6414.1-4B

 

Płyta indukcyjna Kernau KIH 6414.1-4B ma swoje zalety i unikalny sposób gotowania. W gotowaniu ważna jest wygoda i swobodne dostosowanie mocy. Dlatego niezastąpione jest sterowanie typu Slider. Dzięki niemu szybko i dokładnie dopasujemy poziom mocy do naszych potrzeb.
    

   

 

ikonka przeciw.png   Wskaźnik ciepła resztkowego - pozostałe ciepło z pola grzewczego można wykorzystać do dokończenia gotowania lub podtrzymania ciepła potraw.

 

ikonka łatwa instalacja.png   Auto-Stop - funkcja polega na automatycznym wyłączeniu płyty w przypadku jej zalania. Eliminuje to ryzyko uszkodzenia urządzenia i zabudowy.

 

ikonka%20booster.png   Booster - pole grzejne osiąga dużą moc i umożliwia zagotowanie wody czy podgrzanie konkretnej potrawy w krótkim czasie.

 

ikonka łatwe czyszczenie.png   Sterowanie dotykowe - pozwala w prosty i szybki sposób sterować funkcjami płyty grzejnej.

 

Cechy produktu

                                     Producent


Nazwa producenta

KERNAU

Produkt


Typ produktu

Płyta indukcyjna

Nazwa Produktu

Model

KIH 6414.1-4B

Wymiary


Wymiary płyty ( S x W x G )

Wymiary wycięcia ( S x W x G )

59 x 52 cm

56 x 49 x 5,3 cm

Sterowanie


Rodzaj sterowania

Dotykowe sterowanie

Strefy grzewcze


Ilość stref

• 4 strefy grzewcze:

Lewy przód - 1850W/2100W - Booster,

Lewy tył - 1400W/1850W - Booster,

Prawy przód - 1400W/1850W - Booster,

Prawy tył - 1850W/2100W - Booster

Funkcjonalność


Funkcje

Wskaźnik ciepła resztkowego,

10 poziomów mocy,

Auto-Stop,

Stand-By,

Timer,

Blokada rodzicielska,

Auto Power,

• Powłoka AntiTouch,

Auto-Power,

Booster

Dane techniczne


Moc całkowita

Wykonanie

Kolor

Instalacja

7400 W

Szkło

Czarny

230/400 V

Gwarancja


Gwarancja producenta

24 miesiące

  Typ płytyPłyta indukcyjna
  Sterowanie dotykoweSlider
  Zabezpieczenie przed dziećmiZabezpiecza przed włączeniem i wyłączeniem urządzenia przez małe dzieci. Funkcja poprzez dezaktywację panelu sterowania uniemożliwia przypadkową zmianę ustawień i programów.
  Strefy indukcyjne z opcją BoosterFunkcja, dzięki której pole grzejne osiąga dużą moc i umożliwia zagotowanie wody czy podgrzanie konkretnej potrawy w krótkim czasie.
  Wskaźnik ciepła resztkowegoPo nagrzaniu powierzchni płyty do ponad 60°C na panelu kontrolnym pojawia się litera "H", ostrzegając przed ewentualnym poparzeniem.
  TimerTAK
  Stand-ByW momencie wyłączenia urządzenia przechodzi ono w stan uśpienia, czyli STAND-BY, dzięki czemu pobiera ono jedynie 0,5 W.
  Auto-PowerFunkcja, dzięki której pola grzejne dostosowują się automatycznie do wielkości naczynia, co powoduje, że płyta zużywa absolutne minimum energii potrzebnej w procesie gotowania.
  Funkcja Auto-StopFunkcja polega na automatycznym wyłączeniu płyty w przypadku jej zalania. Eliminuje to ryzyko uszkodzenia urządzenia i zabudowy.
  Powłoka Anti TouchKorzystanie z płyty wymaga dotykania panelu sterowania. Powłoka Anti Touch zapobiega pojawianiu się na nim odcisków palców i zabrudzeń.

  30 INNYCH PRODUKTÓW W TEJ KATEGORII